Słupsk – Rower Miejski w Słupsku

Biuro Obsługi Klienta GeoVelo jest dostępne od poniedziałku do piątku od 6.30 do 17.00 oraz w soboty, niedziele i święta od 9.00 do 16.00. W razie pytań bądź chęci zgłoszenia usterki prosimy o kontakt:

– e-mailowy, wysyłając wiadomość na adres kontakt@geovelo.pl,

– telefoniczny, dzwoniąc pod numer +48 572 779 100,

– lub poprzez aplikację Geovelo App, którą można pobrać z App Store (Apple) lub Google Play (Android).


Chcesz zobaczyć, gdzie jest najbliższa stacja Geovelo? Przewiń stronę na sam dół i znajdź najlepsze dla Ciebie miejsce wypożyczenia i oddania roweru! Aktualna mapka znajduje się również w GeoVelo App.

Przewiń stronę na sam dół.

Korzystanie z Roweru Miejskiego wiąże się z koniecznością przestrzegania regulaminu: KLIKNIJ TUTAJ (PDF)

Koszty wypożyczenia roweru miejskiego to 1,50 zł za każde 30 minut rozpoczętej jazdy. System wynajmu roweru został skonstruowany tak, że po trzeciej godzinie użytkowania, kiedy suma opłat wynosi 9 zł, kolejne należności nie są już naliczane.

Co więcej, rower miejski w cenie 9 zł można wypożyczyć na całą dobę – pamiętaj jednak że jest to maksymalny czas wypożyczenia. Po przekroczeniu tego okresu, rower uznaje się za zagubiony, a Użytkownik obciążany jest opłatą za zagubienie roweru w kwocie 2.500 zł.

Można także wykupić abonament – miesięczny kosztuje 49 zł, trzymiesięczny 99 zł, natomiast roczny to wydatek 199 zł. Opłata abonamentowa pozwala na korzystanie z rowerów dwa razy dziennie do godziny.


„Uruchomieniem, zarządzaniem i kompleksową eksploatacją Słupskiego Roweru Miejskiego przez najbliższe dwa sezony zajmie się wybrana w przetargu spółka Geovelo ze Szczecina. Usługę zobowiązała się wykonać za ponad 576 tys. zł. W piątek (7 maja) z operatorem podpisano umowę. Dokument dotyczący wdrożenia systemu Słupski Rower Miejski (SRM) podpisali Prezydent Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka i przedstawiciel spółki Geovelo ze Szczecina, która zajmie się uruchomieniem, zarządzaniem i kompleksową eksploatacją systemu.

Zgodnie z zamówieniem firma realizować będzie zadanie przez najbliższe dwa sześciomiesięczne sezony za kwotę ponad 576 tys. zł. W 2021 r. na uruchomienie systemu ma 30 dni od dnia podpisania umowy, czyli od 7 maja. Natomiast w 2022 r. sezon SRM ma trwać od 1 maja do 31 października.”

portalsamorzadowy.pl


Oficjalne informacje miasta: https://www.slupsk.pl/
Facebook:  https://www.facebook.com/MiastoSlupsk/
Mapa ścieżek rowerowych: https://geoportal.slupsk.eu/sipl/app/index

Piszą o nas: